Uzman Sezen

Kaliteli bir kadınla zaman geçirmek diye bir deyim yoktur… Her kadın kalitelidir gerçekten de ama eğer kafa dengi erkeklerle zaman geçirirse… ben mesela kaliteli erkeklerle sadece kaliteli birliktelikler yaşayabilirim! Erkekler o nedenle beni seçmeden önce ne istediklerine gerçekten de dikkat etmeliler. Hem ben sert sevişirim zaman geçirirken erkeklerimle. Uzman Sezen olan sıradan bir kadınla olmaya benzemez benle olmak!Sevişmesini bilmese de istekli erkekler istiyorum. 25+ olmalıdır erkekler benim için… ben mi? Bana gelecek sıra… öncelikle nasıl erkekler istediğimden bahsedeyim tam manasıyla! Ben kendimden de bahsedeceğim. Muhakkak olarak zaman geçirdiğim erkeklerle sevişmek isterim. Ben sekste her şeyi yapan kadınlardan değilim. Tabii ki tüm fetişleri sizinle zaman geçirirken kondomsuz yaşarım o ayrı ama sizler de faal olmalısınız benim sekslerimde… yoksa ne ben memnun olabilirim (dolayısıyla da) ne siz.
Ben inanıyorum eğer erkeklerle ben içersem o zaman samimiyetimiz çok daha yakın olur. Bu nedenle de evime gelmeniz önemlidir, alem falan da yaparım.İsterseniz ben “nasıl erkeklerle zaman geçiririm” konusuna madde madde cevap vereyim. Bu durumda erkekler daha iyi anlarlar (eminim).Korunmak önemli midir? Asla ama ben korunmak istemeyen erkeklerin benimle fiyat pazarlığı yapmalarını asla istemem. Gecelik seks gece yaşanmaz! Erkeklerim en geç akşamüstü bana gelmelidir. Ben onlarla çok ama çok kaliteli sevişmeler yaşayacağım ama sohbetimizin de kaliteli olmasını istiyorum. Evimde zaman geçiririz zaten başka alternatifler asla olamaz ama… muhakkak bendeyken erkeklerime masaj da yapmak isterim.Normalde ucuz kadınım ama kondomsuz seksler yapmak istedikleri zaman erkekler bu özel alakaya girer… madem erkekler özel alaka istiyor o zaman ben de özel fiyat isterim.Grup sekslerle alakalı çok geniş bir hayal dünyası olan kadınım bence erkekler bu durumu özel olarak görüşmelidir.Maddelendirmeler bitti.
Aslında ben erkeklerden antep escort kız eğer zaman zor hiçbir şey beklemiyorum gerçekten de… erkeklerle güzel, kaliteli bir şekilde zaman geçirmek istiyorum sadece ve bunu yaparken eğer çift gelmek isterseniz bana bu da mümkün… kendimi seviyorum çünkü zaman geçirdiğim erkeklerim için ben neredeyse her zaman tüm sınırsızlıkları denemeye açık bir kadınım. Hadi isterseniz sizinle bu durumları telde de konuşalım ki beni bu durumda çok daha iyi anlayacağınıza eminim. Aşk olsun istiyorum ben sadece.Bir de… ücretle alakalı güzel bir şey daha söyleyebilirim… madem ben sizinle zaman geçirirken gerçekten de grup sekslerden hoşlanıyorum o zaman bu duruma özel fiyatlandırmalarım da olacak tabii ki. Beni zaman geçirirken inanılmaz mutlu eden bir erkek için ben de arkadaşıyla geldiği zaman inanılmaz bir şey yapabilir ve tek bir ödeme üzerinden o erkeklerle zaman geçirebilirim…

Categories
Previous article

Next article

Bir cevap yazın